Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
22. novembra 2009
nedeľa

M SR OS kadetky I.trieda

VK Iskra Hnúšťa - VK Milanotrade B.Bystrica

 

 

VK Iskra Hnúšťa - VK Milanotrade B.Bystrica

3:0 (16,14,17)

  3:0 (12,10,8)

Zostava VK Iskra Hnúšťa

  • J.Zatrochová, L.Sliacka, M.Mrnková, P.Ďurišová, K.Ďurindová, Z.Vojteková, libero – L.Tokárová (P.Kvetková , S.Kožiaková, D.Dolezsová, M.Škodovcá)

Tréneri :

  • Majeský

 

Po dlhom čase sa prvý krát v sezóne predstavili na domácej pôde hnúšťanské kadetky. Kapitánka J.Zatrochová zavelila od začiatku do útoku a k nej sa pridala nahrávačka L.Sliacka s univerzálnou hráčkou P.Ďurišovou a liberkou L.Tokárovou. Hneď bolo vidieť kto bude určovať osud nedeľňajšieho zápasu. Iskra útočným servisom si vynútila u súpera rešpekt, čo často potvrdila i útokom na sieti. Škoda , že sa hnúšťanky často prispôsobovali po jasnom vedení súperovej hre.

Druhý zápas bol jednoznačne v rukách domácich, ktoré často predviedli nápaditú útočnú hru, vďaka kvalitnej prihrávke a nahrávke. Kapitánka družstva a liberka ženského družstva J.Zatrochová bola na neudržanie na sieti i v poli. Nahrávačka L.Sliacka produkovala pestrú a nápaditú hru, loptami zamestnávala útočiace hráčky družstva, ktoré sa mohli jednoznačne prejaviť svojim útočným umením. Posledný set druhého zápasu vyznel ako exhibícia domácich, ktoré si vyskúšali všetky možné variácie útoku.

Jednoznačne domáce družstvo prevýšilo v hernom prejave súpera z B. Bystrice, a to najmä zásluhou J.Zatrochovej, L.Sliackej, P.Ďurišovej a L.Tokárovej.

 

 
Tabuľka a ostatné výsledky na www.svf.sk - ll.trieda staršie žiačky