Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
11. októbra 2009
nedeľa

Majstrovstvá SR OS kadetky I.trieda

ŠŠK OA P. Bystrica - VK Iskra Hnúšťa

ŠŠK OA P. Bystrica - VK Iskra Hnúšťa 3:0 (17,14,21)
  3:0 (13,14,20)

Zostava VK Iskra :

• J.Zatrochová, L.Sliacka, M.Mrnková, P.Ďurišová, K.Ďurindová, K.Pinčáková
  • libero – L.Tokárová (J.Knappová, N.Miková, M.Škodová)

Tréneri :

• Štefan Majeský

Hnúšťanky cestovali v kadetskej súťaži na horúcu pôdu favorita súťaže so snahou uhrať čo najlepší výsledok. Hoci prehrali oba zápasy, nesklamali. Proti výškovej i hernej prevahe domácich sa črtali malé nádeje na prekvapenie, ktoré sa nekonalo. Najslabšou stránkou hnúšťaniek bol slabý príjem kvalitného A útočného podania domácich. Avšak v každom sete začiatky patrili Iskre, ktorá však v polovici setov stratila kontakt so súperom, ktorého bolo ťažko ubrániť najmä na sieti. Najdramatickejšie boli tretie sety v oboch zápasoch, keď do posledných bodov sa Iskra pokúšala uhrať aspom set. V druhom zápase v druhom sete domáce vyhrávali 7:1, ale Iskra sústredenou hrou vyrovnala na 7:7, čo však nestačilo a súper znova odskočil. Iskru položili najmä „šnúry“ bodov z podanie súpera.