Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
13. decembra 2009
nedeľa

Majstrovstvá SR OS kadetky I.trieda

VK Iskra Hnúšťa - Slávia TU Zvolen

 

 

VK Iskra Hnúšťa - Slávia TU Zvolen 3:1 (11,9,21)
  3:1 (9,16,-23,18)

Zostava VK Iskra :

  • J.Zatrochová, L.Sliacka, M.Mrnková, P.Kvetková, K.Ďurindová, K.Pinčáková,
  • libero – L.Tokárová ( D.Dolezsová, M.Škodová)

Tréneri :

  • Štefan Majeský

 

Hnúšťanské kadetky sa zahryzli od začiatku do súpera, najmä útočným servisom a kvalitnou i pestrou hrou na sieti. Prvé dva sety boli exhibíciou domácich, ktoré excelovali nápaditou a nekompromisnou hrou. Škoda, že v treťom sete domáca Iskra poľavila v koncentrovanosti v poli.

Druhý zápas domáce kadetky začali ako z veľkej učebnice, zmietli súpera z palubovky, ktorý sa zmohol len na 9 bodov. I druhý set bol jednoznačne v rukách domácej Iskry, ktorá kontrolovala vývoj zápasu. Škoda, že prišiel útlm a súper horko-ťažko uhral tretí set. Zápas získal na dramatičnosti a diváci videli niekoľko pekných volejbalových akcií, ktorým zatlieskali v hľadisku. Družstvo podržali najmä výkony kapitánky J.Zatrochovej, nahrávačky L.Sliackej, blokárky M.Mrnkovej, liberky L.Tokároverj i uneverzálky P.Kvetkovej. K výkonu týchto hráčok sa pridali K.Ďurindová a K.Pinčáková. Domáce družstvo nielen potešilo víťazstvom ale i výkonom domácich fanúšikov a ukázalo svoju perspektívu.

 

 
Tabuľka a ostatné výsledky na www.svf.sk - I.trieda kadetky