Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
23.1.2010
sobota

ženy - I.liga

VK Iskra Hnúšťa – ŠŠK Kometa Košice

 

 

VK Iskra Hnúšťa - ŠŠK Kometa Košice 2:3 (-24, -22, 21, 11, -10)
  1:3 (20, -24, -27, -25)

Zostava VK Iskra :

  • Bukviarová, Národová, Štefániková, Migaľová, Palíková, Ďurišová
  • liberka Zatrochová, Slivková, Szőkeová, Ďurindová.

Tréneri :

  • Štefan Bukviar, Miroslava Szokeová

Napriek tomu, že prvé dva sety prvého stretnutia domáce hráčky prehrali, predsa len zdvihli hlavy a dokázali si vynútiť tajbrejk. V ňom však ťahali za kratší koniec. Po dvoch vyrovnaných setoch, ktoré sme prehrali, sme ožili, začali sme tretí set dobre. Vo štvrtom sme kraľovali, suverénne sme ho vyhrali. V tajbrejku sme pokazili päť podaní, čo rozhodlo. Hrali sme dobre v tomto zápase.

Úvodný set druhého zápasu sa stal korisťou hnúšťanského družstva. V ďalších setoch, ktorých spoločným menovateľom bola dramatická koncovka, však zvíťazili košické volejbalistky. Po tom, ako sme vyhrali prvý set, sa v nasledujúcich setoch rozhodovalo vždy v koncovke a tam mali viac šťastia hosťujúce hráčky. Na ich strane boli aj skúsenosti.

 

 
Tabuľka a ostatné výsledky na www.svf.sk - I.liga ženy