Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
29. novembra 2009
nedeľa
ženy - I.liga
Slávia TU Košice - VK Iskra Hnúšťa

Slávia TU Košice - VK Iskra Hnúšťa 3:1 (-9,-17,13,-18 )
  3:0 ( 11,20,14 )

Zostava VK Iskra :

• Bukviarová, Migaľová, Národová, Solivajsová, Ďurindová, Palíková
  • liberka Zatrochová ( Szőkeová, Vojteková )

Tréneri :

• Štefan Bukviar, Miroslava Szokeová

Iskra cestovala na východ vo veľmi preriedenej zostave. Pre choroby a zranenia chýbali Slivková, Šuniarová, Štefániková, Ďurišová, Knapová . Táto skutočnosť sa výraznou mierou prejavila na prvom sete prvého stretnutia. Kým sa hosťujúce hráčky ako tak „aklimatizovali „ bolo po sete. V ďalších troch setoch Hnúšťanky nabrali fazónu a napriek chýbajúcim hráčkam odohrali čo bolo v ich silách.

Druhé stretnutie znovu začali hostky nesústredene čo domáce využili na ľahké víťazstvo v sete. V ďalšom sete sa hra vyrovnala ale domáce boli skúsenejšie a hlavne vyhratejšie, čo sa prejavilo v koncovke setu. Treťom sete si domáce na začiatku vytvorili niekoľko bodový náskok 1:7, čo si do konca setu ustrážili.