Späť na úvodnú stránku

Volejbalový klub iskra HNÚŠŤA
Oficiálne stránky VK iskra
Hlavným zameraním činnosti VK je športová príprava detí a mládeže za účelom zvyšovania ich športového majstrovstva, formovanie osobnosti mladého človeka. VK je otvorenou, samostatnou a nezávislou, nepo- litickou spoločenskou organizáciou, vyvíjajúcou svoju činnosť na demokratických princípoch.
Súťaže
10.10.2009
sobota

Majstrovstvo Slovenska, oblasť stred staršie žiačky I.trieda

TJ Slávia TU Zvolen - VK Iskra Hnúšťa

 

 

TJ Slávia TU Zvolen - VK Iskra Hnúšťa 0 : 3 (-6,-8,-17)
  0 : 3 (-16,-7,-5)

Zostava VK Iskra Hnúšťa

  • L.Sliacka , S.Kožiaková, M.Mrnková, S.Hosťovecká, P.Kvetková, M.Škodová, libero – L.Tokárová (A.Hošková, T.Belicová, D.Dolezsová, A.Sedláková, M.Jakubcová)

Tréneri :

  • Štefan Majeský, Marcela Križanová

Staršie žiačky Iskry začali novú sezónu odhodlane a na súperovej pôde podali sústredený a zodpovedný výkon. Prvé stretnutie začali kvalitným servisom a sústredenou hrou v poli i na sieti. Škoda, že v treťom sete opadla sústredenosť, čo zapríčinilo vyrovnanejšie skóre v sete. Druhý zápas sa začal opatrnejšie, až v závere sa hnúšťanky sústredili na vlastnú hru a dotiahli set do víťazstva. Ďalší priebeh zápasu bol jednoznačný v prospech Iskry. Zahrala si aj lavička, ktorá deklasovala súpera o 20 bodov. Hnúšťanky sa sústredenou a bojovnou hrou, podporovanou nápaditou náhravkou L.Sliackej dostali cez prvé kolo bez straty setu. Jednoznačne pôsobila na smečiarskom poste M. Mrnková.

 
Tabuľka a ostatné výsledky na www.svf.sk - l.trieda staršie žiačky